Filtrování


-


Ochrana a zpracování osobních údajů

 • Salvadon.cz je inzertní server (dále jen „Salvadon“), který umožňuje všem osobám (dále jen „uživatelům“) vkládat inzeráty, prohlížet si a vyhledávat poptávky a nabídky zboží, služeb, případně jiného majetku a inzerenty kontaktovat.
 • Provozovatelem Salvadonu je fyzická osoba (nepodnikatel) – Michael Štiak.
 • Kontakt: info@salvadon.cz.
 • Salvadon negeneruje žádné příjmy, aktuálně není provozován za účelem dosažení zisku a všechny funkce jsou zcela zdarma.
 1. Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zákon č. 101/2000 Sb. je provozovatel internetových stránek Salvadon.cz - Michael Štiak (dále jen: „správce“ nebo „provozovatel“).
 2. Osobními údaji se rozumí následující: IP adresa, email, telefonní číslo, cookie, údaje zadané uživatelem při vkládání inzerátů, ID).
 3. Správce zpracovává osobní údaje, které jste mu poskytl/a nebo osobní údaje, které správce získal na základě Vaši návštěvnosti na internetových stránkách Salvadon.cz.
 4. Správce zpracovává Vaše údaje pro účely marketingu, analýzy, činnost inzertního serveru včetně všech jeho funkcionalit, personalizace obsahu a sdělení.
 5. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s právními předpisy.
 6. Správce může zpracovávat osobní údaje nad rámec stanovených v bodě 2. v případě oprávněného zájmů, avšak v souladu se zákonnými požadavky v rámci zpracování osobních údajů.
 7. Uživatel není povinen provozovateli osobní údaje poskytnout, avšak v takovém případě nelze zaručit správnou funkci internetového serveru Salvadon.cz.
 8. Uživatel poskytuje své osobní údaje správci zcela dobrovolně.
 9. Uživatel bere na vědomí, že správce může poskytnout Vaše údaje zpracovatelům, nebo třetím osobám pro účely analýzy návštěvnosti, nebo cílení reklamy dle Vašich zájmů (nikoliv však tel. číslo, jméno, email).